Geri Ödeme Politikası | Epinpro.com | Oyuncuya Dair Her Şey!

Geri Ödeme Politikası

Geri Ödeme ve Değişim Politikası


Epinpro.com olarak, müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmak amacındayız. Tek kullanımlık kodlar ve oyun parası satışlarında geri ödeme işlemleri ve değişim politikalarımız aşağıdaki gibidir:


Geri Ödeme Politikası:


Tek Kullanımlık Kodlar: Tek kullanımlık kodlar satın alındıktan sonra geri ödeme yapılmamaktadır. Kodların hatalı veya çalışmıyor durumda olması durumunda, kodun çalışma durumu tarafımızca kontrol edilebilir ve hatalı olduğu tespit edilirse, müşterilerimize aynı ürünün değişimi yapılabilir veya alternatif bir ürün sunulabilir.


Oyun Parasısı (Oyun Parası Satışları): Oyun parası satışları için de geri ödeme işlemi yapılmamaktadır. Ancak, satın alınan oyun parasının kullanılamaması veya hatalı bir durumda olduğunun tespit edilmesi halinde, oyun parasının çalışma durumu kontrol edilebilir ve hatalı olduğu tespit edilirse, müşterilere aynı miktarda oyun parasının değişimi yapılabilir.


Değişim Politikası:


Tek Kullanımlık Kodlar ve Oyun Parası: Tek kullanımlık kodlar veya oyun parası, müşterilerimize çalışan bir ürün olarak teslim edilmelidir. Ancak, hatalı kod veya hatalı oyun parası tespit edilirse, müşterilerimize aynı ürünün çalışan bir versiyonu veya alternatif bir ürün sunulabilir.

İade Süreci:


Hatalı Durumlar: Eğer bir müşteri satın aldığı tek kullanımlık kodun veya oyun parasının hatalı olduğunu düşünüyorsa, lütfen müşteri destek ekibimizle iletişime geçiniz. Hatalı durumun teyit edilmesi halinde, gerekli işlemler yapılacaktır.

Not: Müşteri destek ekibimiz, her türlü sorununuzda yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Bizimle iletişime geçmeden önce, lütfen ürününüzün hatalı olduğunu teyit etmek için ilgili kontrol ve testleri yapmış olduğunuzdan emin olunuz.


Bu politika, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutma amacıyla hazırlanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz herhangi bir destek veya soru için müşteri destek ekibimize başvurabilirsiniz.


 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.